Opteck – opinie, ocena, recenzja

Warning: gzuncompress(): data error in /usr/home/sduda/domains/polowat.pl/public_html/wp-content/plugins/finelf-ranking/src/Services/Cache_Service.php on line 59 Warning: Attempt to read property "modifiedOn" on bool in /usr/home/sduda/domains/polowat.pl/public_html/wp-content/plugins/finelf-ranking/src/Shortcodes/Normal_Ranking_Shortcode.php on line 192 Warning: Attempt to read property "info" on bool in /usr/home/sduda/domains/polowat.pl/public_html/wp-content/plugins/finelf-ranking/src/Shortcodes/Normal_Ranking_Shortcode.php on line 201 Warning: Attempt to read property "filters" on bool in /usr/home/sduda/domains/polowat.pl/public_html/wp-content/plugins/finelf-ranking/src/Shortcodes/Normal_Ranking_Shortcode.php on line 203 Warning: Attempt to read property "periodFilterType" on bool in /usr/home/sduda/domains/polowat.pl/public_html/wp-content/plugins/finelf-ranking/src/Shortcodes/Normal_Ranking_Shortcode.php on line 204 Warning: gzuncompress(): data error in /usr/home/sduda/domains/polowat.pl/public_html/wp-content/plugins/finelf-ranking/src/Services/Cache_Service.php on line 59 Warning: Attempt to read property "modifiedOn" on bool in /usr/home/sduda/domains/polowat.pl/public_html/wp-content/plugins/finelf-ranking/src/Shortcodes/Normal_Ranking_Shortcode.php on line 192 Warning: Attempt to read property "info" on bool in /usr/home/sduda/domains/polowat.pl/public_html/wp-content/plugins/finelf-ranking/src/Shortcodes/Normal_Ranking_Shortcode.php on line 201 Warning: Attempt to read property "filters" on bool in /usr/home/sduda/domains/polowat.pl/public_html/wp-content/plugins/finelf-ranking/src/Shortcodes/Normal_Ranking_Shortcode.php on line 203 Warning: Attempt to read property "periodFilterType" on bool in /usr/home/sduda/domains/polowat.pl/public_html/wp-content/plugins/finelf-ranking/src/Shortcodes/Normal_Ranking_Shortcode.php on line 204

Opteck to broker, który powstał w 2011 roku z inicjatywy firmy Centralspot Trading Ltd. Firma zarejestrowana została na Cyprze. Potrzebne uprawienia, która pozwalają brokerowi na działalność uzyskano dopiero w 2014 roku. W przeciągu kilku lat działalności, broker ten przeszedł kilka ważnych audytów, które organizowane były chociażby przez Idea Bank. Sprawdź opinie o Opteck.com i poznaj szczegóły.

Zobacz inne polecane firmy

FIRMA AKTUALNIE JEST NIEDOSTĘPNA / JEST ZAMKNIĘTA.

Opteck uchodzi za jednego z najlepszych brokerów na rynku. Może pochwalić się aż 1000 aktywnych instrumentów, w które mogą inwestować klienci, a ponadto charakteryzuje się wieloma atrakcyjnymi możliwościami. Zarządzający firmą starają się regularnie pomagać mniej doświadczonym brokerom, co działa na plus.

Inwestycje Opteck com

Opteck pozwala inwestować głównie w kontrakty CFD, które w dużej mierze opierają się na wahaniach cen kupna i sprzedaży. W przypadku brokera Opteck można liczyć na elastyczną dźwignię finansową.

Opteck – opłaty i koszty

Opłaty u brokera Opteck wiążą się głównie z brakiem aktywności, obsługą oraz niepełną weryfikacją konta. W przypadku opłat za brak aktywności trzeba liczyć się z należnościami w wysokości 50 dolarów miesięcznie, jeśli trader jest nieaktywny dłużej niż 60 dni.

Nawet, jeśli trader jest dostępny, broker pobiera z jego konta 20 dolarów miesięcznie.

Opłata za niepełną weryfikację, czyli za brak jakichś potrzebnych danych może wynosić nawet 100 dolarów i może być pobierana co 30 dni od wpłacenia środków.

Instrumenty finansowe / oferta Opteck

W przypadku brokera Opteck można inwestować w takie instrumenty, jak:

  • Waluty – a dokładniej pary walutowe, np. EUR/USD, GBP/CAD, GBP/USD, USD/JPY,
  • Surowce – ropa naftowa, kukurydza, złoto, srebro, kawa,
  • Akcje – Amazon, Apple, FIAT, Facebook, Google, Intel Corp, BP, Coca Cola, Dell, Bank PKO,
  • Indeksy – CAC40, Nikkei 225, VIX, TA-25.

Opteck to broker z ogromnym wyborem rachunków. Oferuje takie konta, jak:

  • Konto zielone – automatycznie nadane osobie, która wpłaca od 250 do 499 euro, jest to podstawowe konto, trader otrzymuje 25% bonusu od wpłaconego depozytu,
  • Konto brązowe – wpłata w granicach 500 – 1000 euro, bonus w wysokości 35% wpłaconego depozytu, bezpłatna sesja wprowadzająca do handlu forex,
  • Konto srebrne – przyznane użytkownikowi, które wpłaci od 1000 do 4999 euro depozytu, wiąże się z tym bonus w wysokości 45% kwoty, dodatkami są sesja wprowadzająca z analitykiem oraz dostęp do 20 sygnałów transakcyjnych,
  • Konto złote – przy wpłacie 5000 – 9999 euro, w tym przypadku mówimy o 65% bonusie, ponadto trader otrzymuje aż 30 sygnałów transakcyjnych oraz zysk liczony od każdej transakcji w wysokości 1%,
  • Konto platynowe – konto zasilone kwotą od 10000 do 24999 euro, bonus wynosi 85% kwoty wpłaconej, trader otrzymuje ponadto dostęp do 40 sygnałów transakcyjnych oraz jednoprocentowy zysk od każdej transakcji,
  • Konto czarne – najwyższy status, kwota depozytu wynosi od 25 tysięcy euro wzwyż, bonus powitalny wynosi 100% wpłaty, a przy okazji trader może liczyć na 2% dodatkowe zysku od każdej transakcji oraz 50 sygnałów transakcyjnych dziennie.

Jak założyć konto Opteck? Czy konto demo jest możliwe?

Rejestracja konta na Opteck przebiega szybko. Podczas zakładania rachunku koniecznością będzie wskazanie waluty do rozliczeń. Wybór ten determinuje wypłaty, które realizowane będą w przyszłości. By założyć konto na Opteck, warto wpierw przygotować się na dodatkowe zabezpieczenia. Lepiej na samym początku wybrać długie hasło składające się z wielu liter, cyfr, ale również znaków specjalnych, a to wszystko dla bezpieczeństwa wpłaconych środków.

W przypadku rejestracji na Opteck, nie wszystkie dane z dowodu osobistego są niezbędne. Tak, jak w przypadku innych brokerów, Opteck wymaga weryfikacji tożsamości poprzez okazanie dowodu osobistego, jednak nie w całości (pomijając numer PESEL). Opteck – logowanie do konta wymaga podania loginu i hasła.

Opteck konto demo jest możliwe. Pozwala na zapoznanie się ze wszystkimi udogodnieniami, jakie oferuje platforma. Konto demonstracyjne może założyć każdy zainteresowany, dzięki czemu bez większego problemu nauczy się grać o prawdziwe pieniądze z pomocą wirtualnej waluty. Konto demo w przypadku Opteck jest bezterminowe, a ponadto występuje także w wersji mobilnej.

Licencje Opteck

Opteck posiada licencję o numerze 238/14, która wydana została przez Cypryjski Urząd Regulacji CySEC ( jest to cypryjski odpowiednik KNF-u). Instytucja ta narzuca niezwykle surowe normy dotyczące prowadzenia tego typu działalności.

Opteck – bonusy dla klientów

Bonusy powitalne w wysokości 25%, 35%, 45%, 65%, 85% oraz 100% depozytu przy pierwszej wpłacie nowego użytkownika. Wszystko zależy od wybranego konta (zielone, brązowe, srebrne, złote, platynowe, czarne). Obecnie jednak, ze względu na regulacje unijne, żaden broker nie oferuje bonusów podczas zakładania konta.

Funkcjonalności Opteck

Opteck oferuje wiele przydatnych pomocy, które nawet najbardziej początkującego klienta nauczą inwestować z klasą. Wystarczy wejść na stronę, by odnaleźć się w gąszczu przydatnych informacji, narzędzi, zależności, ale też słownictwa, jakim posługują się profesjonaliści.

Bardzo dobrą wiadomością dla inwestorów obecnych i przyszłych jest fakt, że pomoc techniczna działa praktycznie bezawaryjnie. Support dostępny jest w języku polskim oraz 17 innych językach.

Opteck – opinie o firmie

Opinie o Opteck można znaleźć w głównej mierze w internecie, np. na forach. Co można z nich wyczytać? Do zalet tego brokera z pewnością należy świetnie przygotowana strona internetowa oraz możliwość ustawiania widoku dla tradera. Aplikacja nie pozostawia również miejsca na narzekanie, działa płynnie i szybko co jest ważne w obecnych czasach. Niestety, gołym okiem widać, że Opteck to broker dedykowany raczej bardziej zamożnym graczom. Wysokie depozyty oraz bardzo długi czas oczekiwania na przelew na konto bankowe to jedne z największych wad. Poznając opinie o Opteck, możesz zdecydować, czy oferta ta będzie dla Ciebie dobra.

Opteck com – kontakt i dane firmowe

Centralspot Trading Ltd, 249, 28th October Street, Lophitis Business Centre 1, Office 102, CY-3035 Limassol, Cyprus.

E-mail: suport@opteck.com

Telefon: 357-22-7264

Witryna: www.opteck.com