Utrader – opinie, opłaty, ocena

Działający od 2011 roku serwis uTrader to broker oferujący handel związany z opcjami binarnymi. Projekt ten jest własnością Day Dream Investment LtD Trust Company Complex. Siedziba tej firmy znajduje się na Wyspach Marshalla. uTrader oferuje swoim klientom ciekawe usługi finansowe za pośrednictwem szerokiej gamy akcji, walut, towarów i indeksów. Opinie o Utrader są pozytywne. Atutem tego serwisu jest fakt, że dostępny jest w języku polskim oraz możliwa jest wypłata w rodzimej walucie. Broker zachęca zainteresowanych świetnym bonusem  wysokości aż 120%, wieloma egzotycznymi aktywami i intrygującymi instrumentami finansowymi.

Zobacz inne polecane firmy

[ranking id=8]

Inwestycje uTrader – co oferuje broker?

Serwis uTrader daje swoim inwestorom wiele możliwości finansowych. Do dyspozycji jest aż 146 aktywów, wśród których 27 par walutowych (nawet bitcoin), 28 indeksów (np. EURO STOXX 50, BOMBAY SE, DOW, NASDAQ), 8 towarów (platyna, złoto, kukurydza, pszenica, srebro, ropa, cukier, kawa) oraz aż 83 akcje (do najbardziej popularnych należą GOOGLE, IBM, DISNEY czy mniej znane YANDEX N.V).

Opłaty i koszty konta uTrader

Konto demo na platformie uTrader można założyć całkowicie bezpłatnie. Korzystanie z pełnowymiarowego konta wiąże się z depozytem pieniężnym. Wszystko zależy od rodzaju konta.

  • Konto Start – wymaga depozytu w wysokości 300 – 2000 $
  • Konto Silver – wymaga depozytu w kwocie 2001 – 6000 $
  • Konto Gold – wymaga depozytu w wysokości 6001 – 30000 $
  • Konto Platinum – depozyt w wysokości 30001 – 60000 $
  • Konto VIP – depozyt wynoszący ponad 60001 $

Użytkownicy mogą cieszyć się jedną darmową wypłatą na konto, jednak każda kolejna wymaga opłaty w wysokości 12 $. Ponadto, jeśli użytkownik nie będzie obecny na platformie dłużej niż 30 dni, wtedy naliczona zostanie opłata za prowadzenie konta w wysokości 25 $ miesięcznie.

Instrumenty finansowe / oferta uTrader

Oferta serwisu uTrader jest zróżnicowana. Użytkownicy platformy mogą inwestować w najbardziej popularne indeksy na świecie, akcje największych spółek, czy też rewelacyjne towary. Broker ten, prócz kontraktów na różnice kursowe oraz instrumenty walutowe proponuje także handel opcjami binarnymi.

Jak założyć konto uTrader?

Założenie konta na platformie uTrader jest niezwykle proste. Wystarczy podać brokerowi swoje dane osobowe, numer telefonu, adres e-mail, który jednocześnie będzie loginem do konta oraz zadeklarowaną kwotę depozytu. Ten etap nie wymaga od użytkownika weryfikacji tożsamości.

uTrader – konto demo

Serwis uTrader umożliwia swoim zainteresowanym założenie konta Demo, które pozwala na zapoznanie się z platformą, sposobem gry czy obowiązującym słownictwem. Posiadacze kont demonstracyjnych nie ponoszą żadnej straty, korzystają wyłącznie ze środków wirtualnych. Jest to bardzo dobry sposób na naukę strategii. Inwestorzy mogą wypróbować swoje agresywne zagrania, bez jakichkolwiek obaw o niepowodzenie.

Bonusy

Samo założenie konta na uTrader sprawia, że można liczyć na bonus powitalny w określonej wysokości. Zależy ona od wysokości wpłaconego depozytu. Tego rodzaju bonus zapewnia poczucie bezpieczeństwa inwestorom. Bonus automatycznie pojawia się na koncie użytkownika i jest liczone, jako zysk osiągnięty. Nie można go jednak wypłacić, aby to zrobić, należy obrócić bonusem i depozytem ok. 20 razy.

Bonusy na uTrader pozyskiwane są również z polecania platformy innym inwestorom. Jeśli znajomy, który dowiedział się od użytkownika o serwisie wpłaci depozyt, na koncie polecającego pojawi się 20% od tego depozytu.

Funkcje dodatkowe – czym się wyróżnia na tle konkurencji?

Tym, co wyróżnia platformę uTrader są szkolenia. Chcąc zwiększyć swoją wiedzę dotyczącą opcji binarnych, można liczyć na rewelacyjną edukację, która znacznie zwiększy kompetencje. Platforma obfituje w wiele cennych materiałów szkoleniowych. Zanim użytkownik założy konto, może skorzystać aż z trzech lekcji w formie video, z kolei po rejestracji można skorzystać z kolejnych czterech. Co więcej, użytkownicy takich kont, jak Gold, Platinum czy VIP mają dostęp do 8 zaawansowanych tutoriali. Wszyscy użytkownicy wraz z kontem otrzymują dostęp do słownika pojęć, opisu wszelkich aktywów a także cennych webinarów w języku polskim.

Platforma występuje w wersji komputerowej i mobilnej. Na swój telefon komórkowy śmiało mogą ją ściągnąć osoby, które posiadają smartfony z oprogramowaniem Android i iOS.

Opinie o uTrader

uTrader nie notuje zbyt wielu negatywnych opinii. Z reguły, po przeglądnięciu for, na których wypowiadają się użytkownicy, można zauważyć, że komentarze dotyczące tej platformy są z reguły pozytywne. Z pewnością kwestią, która wzbudza największe wątpliwości jest brak licencji, która pozwala na prowadzenie tego rodzaju działalności. Mimo tego, swoim profesjonalnym i starannym funkcjonowaniem, firma pragnie przekonać do siebie potencjalnych klientów.

Dane i kontakt uTrader

uTrader – strona internetowa ze znakami towarowymi to własność Day Dream Investment Ltd Trust Company Complex, Ajeltake Road, Majuro, Marshall Islands, MH96960.

Adres strony internetowej: www.utrader.com

Telefon kontaktowy: +48 (22) 3078972

Adres e-mail: support.pl@utrader.com

Skype: utrader.pl