TeleTrade – opinie, ocena, recenzja

Warning: gzuncompress(): data error in /usr/home/sduda/domains/polowat.pl/public_html/wp-content/plugins/finelf-ranking/src/Services/Cache_Service.php on line 59 Warning: Attempt to read property "modifiedOn" on bool in /usr/home/sduda/domains/polowat.pl/public_html/wp-content/plugins/finelf-ranking/src/Shortcodes/Normal_Ranking_Shortcode.php on line 192 Warning: Attempt to read property "info" on bool in /usr/home/sduda/domains/polowat.pl/public_html/wp-content/plugins/finelf-ranking/src/Shortcodes/Normal_Ranking_Shortcode.php on line 201 Warning: Attempt to read property "filters" on bool in /usr/home/sduda/domains/polowat.pl/public_html/wp-content/plugins/finelf-ranking/src/Shortcodes/Normal_Ranking_Shortcode.php on line 203 Warning: Attempt to read property "periodFilterType" on bool in /usr/home/sduda/domains/polowat.pl/public_html/wp-content/plugins/finelf-ranking/src/Shortcodes/Normal_Ranking_Shortcode.php on line 204 Warning: gzuncompress(): data error in /usr/home/sduda/domains/polowat.pl/public_html/wp-content/plugins/finelf-ranking/src/Services/Cache_Service.php on line 59 Warning: Attempt to read property "modifiedOn" on bool in /usr/home/sduda/domains/polowat.pl/public_html/wp-content/plugins/finelf-ranking/src/Shortcodes/Normal_Ranking_Shortcode.php on line 192 Warning: Attempt to read property "info" on bool in /usr/home/sduda/domains/polowat.pl/public_html/wp-content/plugins/finelf-ranking/src/Shortcodes/Normal_Ranking_Shortcode.php on line 201 Warning: Attempt to read property "filters" on bool in /usr/home/sduda/domains/polowat.pl/public_html/wp-content/plugins/finelf-ranking/src/Shortcodes/Normal_Ranking_Shortcode.php on line 203 Warning: Attempt to read property "periodFilterType" on bool in /usr/home/sduda/domains/polowat.pl/public_html/wp-content/plugins/finelf-ranking/src/Shortcodes/Normal_Ranking_Shortcode.php on line 204

TeleTrade to firma, która na rynku działa od 1994 roku. W Europie broker ten świadczy swoje usługi jako TeleTrade-DJ International Consulting Ltd. Licencjnonowany jest poprzez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd. W naszym kraju podlega regulacjon Komisji Nadzoru Finansowego (KNF), dzięki czemu jest wiarygodny w oczach inwestorów. Zarówno tych doświadczonych, jak i początkujących. Sprawdź opinie o TeleTrade i zapoznaj się z ofertą tego gracza!

TeleTrade opiera swój biznes na ponad 3000 doświadczonych pracowników, dzięki którym są w stanie zapewnić bardzo wysoki poziom usług. Rozwój firmy opierał się przez lata na otwieraniu nowych biur. Świadczone w nich były najwyższej jakości usług edukacyjne dotyczące inwestowania na rynku Forex.

Zobacz inne polecane firmy

TeleTrade – w co można inwestować?

Broker Tele Trade oferuje aż 200 instrumentów finansowych, w które można śmiało inwestować. Z oferty tego brokera mogą korzystać zarówno klienci detaliczni, jak i profesjonalni. Wiele aspektów Tele Trade potrafi ściśle dopasować do wymagań klienta.

TeleTrade oferuje również SyncTrading TeleTrade Invest, czyli umożliwia inwestorom kopiowanie transakcji doświadczonych traderów. Pozwala to na bierny zysk dla traderów, którzy otrzymują pewne wynagrodzenie w formie prowizji.

Opłaty i koszty konta TeleTrade

Zakładając konto na TeleTrade trzeba liczyć się z minimalnym depozytem w wysokości 300$. Pieniądze można przechowywać w dwóch walutach – USD oraz EUR. Podczas prowadzenia konta spready są zazwyczaj minimalne.

Oferta TeleTrade – inwestycje i konta

TeleTrade oferuje ponad 200 najróżniejszych instrumentów finansowych. Znajdziemy wśród nich najpopularniejsze pary walutowe, czyli CHF/JPY, EUR/USD, EUR/JPY bądź EUR/CHF. Dodatkowo, można inwestować w kontrakty na różnice kursowe. TeleTrade udostępnia możliwość inwestowania w surowce, metale, indeksy, akcje, waluty czy kryptowaluty.

Broker oferuje aż trzy rodzaje kont na swojej platformie.

 1. Konto Standard MT4 umożliwia:
 • Zmienny spread,
 • Dźwignię do 1:100,
 • Spread od 1,1 pipsa,
 • Brak prowizji,
 • Brak rekwotowań,
 • Ochronę przed ujemnym saldem,
 • Rozliczenie w USD/EUR.

2. Konto NDD MT4 oferuje:

 • Egzekucję rynkową,
 • Spread zmienny,
 • Spread od 0,8 pipsa,
 • Dźwignię do 1:100,
 • Synctrading,
 • Ochronę przed ujemnym saldem,
 • Rozliczenie w EUR/USD.

3. Konto Sharp ECN MT5 oferuje:

 • Spread zmienny,
 • Egzekucję rynkową,
 • dźwignię do 1:100,
 • hedging MT,
 • Brak rekwotowań,
 • Prowizja od 0,008%,
 • Spread od 0,2 pipsa,
 • Rozliczenie w EUR/USD,
 • Ochronę przed ujemnym saldem.

Jak założyć konto TeleTrade? Czy konto demo jest możliwe?

Założenie rachunku na stronie TeleTrade jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę brokera i wypełnić odpowiedni formularz. Interesującym jest fakt, iż na stronie brokera można zalogować się z wykorzystaniem konta Google czy profilu na Facebook. Zanim będzie można rozpocząć inwestycje, należy poczekać, aż trader zweryfikuje dane, a użytkownik dokona minimalnej wpłaty depozytu.

Konto demonstracyjne jest jak najbardziej możliwe w przypadku TeleTrade. Daje ono możliwość początkującym inwestorom na rozeznanie się w działaniu platformy. Posiadacz konta demo w TeleTrade nie musi wpłacać żadnego depozytu, by uczyć się handlować. Wszystko odbywa się za pomocą wirtualnych środków. Konto demonstracyjne pozwala na poznanie rynku, bez jakichkolwiek obaw może testować swoje strategie inwestycyjne oraz platformę handlową.

Otwarcie konta w TeleTrade, niestety, nie wiąże się z żadnymi bonusami finansowymi.

Licencje TeleTrade

TeleTrade posiada licencję wydaną przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd. Ponadto, broker ten podlega regulacjom Komisji Nadzoru Finansowego naszego państwa, dlatego jest bardzo pewnym wyborem w kwestiach inwestycyjnych.

Dodatkowe usługi dostępne w TeleTrade

TeleTrade to broker, który gwarantuje klientom dostęp do fantastycznego kalendarza ekonomicznego. Jest to przydatna usługa, z której korzystają zarówno doświadczeni inwestorzy, jak i mnie doświadczeni, którzy dopiero się uczą. W kalendarzu ekonomicznym TeleTrade można znaleźć wiele przydatnych informacji dotyczących zbliżających się publikacji danych ekonomicznych czy wydarzeń politycznych. Kalkulatory z kolei pozwalają w krótkim czasie ocenić stopień ryzyka, które wiąże się z planowaną transakcją. Dodatkowym atutem jest Sync Trading TeleTrade Invest, który powstał z myślą o graczach chcących polegać na działaniach innych traderów.

TeleTrade – opinie o brokerze

Wśród inwestorów TeleTrade cieszy się bardzo dobrą opinią. Główną zaletą brokera jest dostęp do szerokiej gamy instrumentów finansowych, przy stosunkowo niskich prowizjach. Inwestorzy mogą liczyć także na szybkie wpłaty i wypłaty, które można realizować z pomocą kart kredytowych, przelewów bankowych oraz kart debetowych.

Broker ten cieszy się pozytywnymi opiniami również przez wzgląd na możliwość korzystanie z wysokiej dźwigni, a także dzięki pozwolenia na kopiowanie transakcji. TeleTrade może pochwalić się także wieloma cennymi nagrodami, które zdobył w ciągu wielu lat działalności.

TeleTrade – kontakt i dane firmy

Telefon: +357 22314160

E-mail: support@teletrade.eu

Adres biura w Warszawie: TeleTrade DJ International Consulting Ltd, ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa